Kontakt

Vi er å finne på denne adressen styret@smorekoppen.no
Eller hvis du vet hvem du vil snakke med finner du kontaktinfo nedenfor
Ved hastesaker kan du kontakte Phormanden eller VicePhormanden:


Phormand

Ragnhild Marie Ulsaker Jacobsen

phormand@smorekoppen.no

 

Styret2019-7.jpg

Styret2019-3.jpg

Phaddersjef

Tarald Byrkjeland
phaddersjef@smorekoppen.no

 

 

 

 

 


Styret2019-4.jpg

Bedriftskontakt

Petter Rasmussen

bedriftskontakt@smorekoppen.no


Styret2019-8.jpg

Kjellersjef

Oskar Elfmark
kjellersjef@smorekoppen.no

 

 

 

 

 


Styret2019-2.jpg

VicePhormand

Maria Sagberg Bakk

vicephormand@smorekoppen.no 

 

 

 

 


Styret2019-1.jpg

Casserer

Jakob Midtun

casserer@smorekoppen.no

 

 

 

 

 


IMG_8623_2.jpg

Blestesjef

Olav Bjørken

blestesjef@smorekoppen.no

 

 

 

 

 


Styret2019-6.jpg

PhaestSjef

Håkon Prydz Gørbitz

phaestsjef@smorekoppen.no

 


Besøksadresse
Richard Birkelandsvei 2B, Verkstedteknisk, Gløshaugen, (2.etg)
7034 TRONDHEIM

Postadresse
Studpost 241 NTNU Gløshaugen

  • 7034 TRONDHEIM